Модуль Контролюючий орган
Сервіси для ефективної роботи
в морських портах України

Модуль Контролюючий орган призначений для представників усіх контролюючих органів, які ведуть свою діяльність в морських портах України.

Основні можливості
Отримання заявок і документів для розгляду від учасників технологічних процесів в порту (транспортно-експедиторські організації, портові служби, термінали та ін.)
Інформування учасників про рішення контролюючих органів
Всі контролюючі органи в одній системі
Доступні сервіси
  • Отримання документів від учасників та інформування учасників про результати їх розгляду при прибутті судна.
  • Отримання заявок (нарядів) учасників та інформування про дозвіл на завантаження транспортного засібу завантаженим контейнером або вантажем.
  • Отримання заявок (нарядів) учасників і інформування про призначення форм митного контролю товарів відповідно до затвердженого законом списку.
  • Інформування учасників про дозвіл митниці на випуск вантажу з території пункту пропуску та порту.
  • Інформування учасників про оформлення квитанції про стягнення митницею єдиного збору при ввезенні товарів в контейнерах в Україні (квитанція МД-1).
  • Отримання інформування про результати зважування.
  • Отримання електронних доручень та інформування учасників про дозвіл на відвантаження експортних вантажів.
  • Отримання електронних доручень та інформування учасників про дозвіл на відвантаження експортних вантажів в контейнерах.
  • Інформування учасників про дозвіл дозвіл митниці залізничної станції «Чорноморськ-Паромний» на переміщення вагонів з судна на берег.
  • Формування звітів для користувачів.
Як приєднатися до ІСПС?
Для безперешкодного доступу до Інформаційної системи портового співтовариства (далі - ІСПС), пропонуємо Вам укласти Договір «Про надання послуг з технічної підтримки та обслуговування ІСПС» (для Замовників) або Договір «Про надання доступу до ІСПС» (для користувачів).

Звертаємо увагу замовників, що в разі не укладення вищезазначеного договору, доступ до ІСПС співробітникам Вашої організації буде неможливим і подачі заяви про намір відвантаження товарів з морського порту (наряд, доручення тощо), потрібно буде здійснювати через представників адміністрації відповідного морського порту ДП «АМПУ».

Просимо врахувати зазначені обставини в подальшій роботі.

Договір в електронному вигляді
Договір в паперовому вигляді
Відеоінструкції
Алгоритм підписання договору в електронному вигляді
1
Ваша Організація підписує Угоду про інформаційне співробітництво з ДП «АМПУ» згідно із порядком, розміщеному на офіційному сайті ДП «АМПУ».
2
Після підписання Угоди з ДП «АМПУ», ТОВ «ППЛ 33-35» спрямовує на електронну адресу організації проформу договору з відповідними додатками та інструкціями.

Для ознайомлення Пакет документів для приєднання (Проформи договору, додатків, інструкції)
3
Представник Вашої Організації заповнює договір згідно Інструкції і відправляє нам на електронну адресу info@ppl33-35.com заповнений договір та додатки № 1-4, заяву на приєднання і копії документів:
- Виписка з ЄДРПОУ (копія, підписана ЕЦП/КЕП);
- Виписка з реєстру платників ПДВ або єдиного податку (копія, підписана ЕЦП/КЕП).
4
ТОВ «ППЛ 33-35» направляє на Вашу електронну адресу Договір з номером і датою і додатки, підписані ЕЦП / КЕП зі свого боку.

Уповноважена особа Організації підписує договір і додатки за допомогою Вашої ЕЦП / КЕП, згідно Інструкції, і відправляє нам на електронну адресу info@ppl33-35.com.
5
Після цього на Вашу електронну адресу буде відправлений логін і пароль в зашифрованому вигляді. Розшифруйте файл згідно Інструкції.

Алгоритм підписання договору в паперовому вигляді
1
Ваша Організація підписує Угоду про інформаційне співробітництво з ДП «АМПУ» згідно із порядком, розміщеному на офіційному сайті ДП «АМПУ».
2
Після підписання Угоди з ДП «АМПУ», ТОВ «ППЛ 33-35» спрямовує на електронну адресу організації проформу договору з відповідними додатками та інструкціями.

Для ознайомлення Пакет документів для приєднання (Проформи договору, додатків, інструкції)
3
Уповноважена особа Організації підписує договір і направляє відповідального співробітника в підрозділ укладення договорів ТОВ «ППЛ 33-35» за адресою: м Одеса, Митна площа 1-А
- бізнес-центр «МАРІН ПЛАЗА» (3 поверх, офіс №302).

На період терміну дії в Україні карантинних заходів, перед особовим відвідуванням ТОВ «ППЛ 33-35», необхідно попередньо зв'язатися за телефоном +38 (048) 7-376-376, щоб узгодити дату і час візиту.
4
Для отримання пароля доступу до ІСПС необхідно надати наступні завірені підписом керівника підприємства і завірені печаткою, копії документів:
- Виписка з ЄДРПОУ
- Витяг з реєстру платників ПДВ або єдиного податку;
- Довіреність на отримання пароля (форма додається);
- Документ, що засвідчує особу, зазначений в дорученні.
Як заповнити договір для отримання доступу до роботи в Інформаційній Системі Портового Товариства
Як підписати документ за допомогою електронно-цифрового підпису на сайті ЦЗО
Як розшифрувати файл, зашифрований раніше за сертифікатом користувача
У разі виникнення питань щодо заповнення договору
Вам необхідно звертатися в Центр обробки даних (ЦОД) ТОВ «ППЛ 33-35»
За телефоном +38 (048) 7-376-376 або +38 (048) 737-70-80
По пошті info@ppl33-35.com

У разі виникнення питань
щодо приєднання до ІСПС або заповнення договору

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.