PPL UA

Угода IPCSA-BIC забезпечить чіткість у ланцюжку поставок

Нова угода між Міжнародною асоціацією систем портового співтовариства (IPCSA - МАСПС) і Міжнародним бюро контейнерів (BIC-МБК) допоможе надати так необхідну ясність у ланцюгу поставок, допомагаючи користувачам визначити контейнерне об’єкт, де зараз знаходиться їхній вантаж.

МАСПС оголосила, що включить API кодів засобів МБК у мережу довірених мереж (NoTN), яка була розроблена МАСПС та її членами для забезпечення передбачуваності, візуалізації та надійності в ланцюгу поставок.

«За нашою угодою з Міжнародним бюро контейнерів члени МАСПС будуть використовувати API МБК для отримання як кодів об’єктів BIC, так і термінальних кодів SMDG як стандарту для обміну повідомленнями через NoTN», – сказав генеральний секретар МАСПС Річард Мортон. «Це усуне плутанину, яка траплялася в минулому через те, що для одного і того ж місця існує багато різних кодів. Тепер користувачі СПС зможуть точно знайти, в якому об’єкті знаходиться даний контейнер, через які об’єкти він пройшов і куди прямує, без двозначності чи невизначеності».

«Використання нестандартних кодів було давньою проблемою в галузі, оскільки багато судноплавних ліній, орендодавців контейнерів, терміналів та інших протягом десятиліть прийняли власні «внутрішні» версії», – сказав Дуглас Оуен з МБК. «Ця відсутність стандартизації стала перешкодою для досягнення цілей цифровізації нашої галузі».

МБК провело значну гармонізацію для стандартизації кодів, що використовуються для ідентифікації таких об'єктів, як склади, контейнерні майданчики, постачальники M&R та інші об'єкти ланцюга поставок. Цей процес гармонізував і покращив дані з приблизно 40 000+ об’єктів і надав близько 17 000 унікальних об’єктів, а також надав широту та довготу для цих об’єктів, кожне з яких тепер ідентифікується унікальним дев’ятизначним кодом. Цей ідентифікатор використовується в електронних повідомленнях, таких як стан на в'їзді, заміни, стан ремонту і останнім часом повідомлення про відстеження контейнерів.

 «Вся галузь отримує вигоду, коли учасники ланцюга поставок приймають стандарти. За допомогою наших партнерів МБК провів серйозний перегляд, щоб зробити доступним набір стандартних кодів, які дозволяють всім сторонам більш ефективно спілкуватися один з одним», – пояснив Дуглас Оуен. «Ми бачимо великий поштовх, коли перевізники та інші сторони приймають гармонізовані коди; Прийняття МАСПС в NoTN може лише допомогти прискорити цей поштовх і, звичайно, забезпечить кращу прозорість для членів МАСПС».

МБК тісно співпрацював із DCSA та їхніми членами, Інтермодальною асоціацією Північної Америки (IANA), орендодавцями контейнерів та постачальниками програмного забезпечення, щоб забезпечити плавний перехід та прийняття узгодженого переліку кодів об’єктів. Завдяки угоді з SMDG, API, розміщений на МБК, включає коди обладнання МБК і термінальні коди SMDG.

Річард Мортон додав: «NoTN була розроблена у відповідь на вимогу споживачів і логістичних компаній щодо повної інформації про їх поставку. Це безпечне рішення для обміну даними від порту до порту та через кордон, доступ до якого здійснюється через надійні нейтральні платформи Систем Портового Співтовариства (Port Community Systems).

«Використання API МБК у NoTN дозволяє Системам Портового Співтовариства бути в курсі всіх нових гармонізованих кодів місцеположень. МАСПС наполегливо підтримує глобальну стандартизацію кодів місцезнаходження, а наша угода з МБК забезпечує спрощений доступ для наших членів».

Джерело: https://www.ipcsa.community/thoughts/1422 
Загальні новини