PPL UA

Початок роботи електроного оформлення вихода суден в Одеському порту

У відповідності до Наказу ДП «Адміністрація морських портів України» від 22.01.2021 № 13/10, з 02.02.2021 вступає в силу Технологічна схема обробки виходу суден закордонного плавання з морського порту Одеса. У зв'язку з цим, в ІСПС став доступний режим «Вихід судна», який працює в режимі тестової експлуатації в повній відповідності до затвердженої Технологічної схеми.

Мета даного процесу - спрощення процедури надання документів для оформлення виходу суден з портів України. Технологічна схема розроблена ДП «АМПУ» з урахуванням вимог Міжнародної Морської Організації (IMO).

До процесу оформлення суден в електронному вигляді планується залучити всі контролюючі органи, що працюють в порту.
Для забезпечення безшовного процесу впровадження, роботи по підтримці електронних документів розпочато з інтеграції диспетчерської служби порту Одеса. З 03.02.2021 до процесу тестування можуть долучитися морські агенти і контролюючі органи.

Режим паралельної експлуатації електронного оформлення виходу суден з порту Одеса дозволить всім задіяним учасникам включитися в процес плавно і без будь-яких ризиків.

Оновлено:  03.02.2020 було оформлено перше судно за новою технологією http://www.uspa.gov.ua/pres-tsentr/novini/novini-ampu/18323-v-odeskomu-morskomu-portu-vprovadzhuetsya-novij-modul-obminu-informatsieyu-za-dopomogoyu-isps

Новини продуктів