PPL UA

В Одеському порту встановлено інформаційну панель тайм-слотування

Компанія «ППЛ 33-35» продовжує виконання робіт по спільному з Адміністрацією Одеської філії ДП «АМПУ» Плану діджіталізації Одеського порту.
Сьогодні, 21 січня, на накопичувальному майданчику ТОВ «Євротермінал» (Сухий порт) встановлено ТВ-монітор з інформацією про кількість вільних заявок для заїзду у порт по конкретних секторах часу (тайм-слотах) протягом доби, а також по терміналах і режимах слідування вантажу, програмне забезпечення для якого було розроблено фахівцями «ППЛ 33-35». Інформаційна панель, яка інтегрована з Інформаційною системою портового співтовариства (ІСПС), змонтована у залі оформлення заїзду транспорту, де знаходяться робочі місця співробітників облікових груп операторів контейнерних терміналів та адміністрації Одеського порту.
Заходи, що передбачені Планом діджиталізації, спрямовані на спрощення процедур під час перебування транспорту та вантажу на території Одеського порту та зменшення кількості паперових документів та фізичних контактів, що необхідні для їх виконання. Метою виконання цих робіт є не тільки підвищення ефективності портової логістики, але й реакція на кризу, що була викликана коронавірусом COVID-19.
Зокрема, восени минулого року було розроблено та впроваджено спільно з Адміністрацією Одеського порту програмне забезпечення для планування часу прибуття автотранспорту в порт (он-лайн додаток «Тайм-слот»), яке дозволило підвищити рівномірність розподілення кількості автотранспорту впродовж доби та зменшити вірогідність пікових навантажень та створення заторів на КПП порту та прилеглих міських вулицях.
Також продовжуються роботи з інтеграції програмного забезпечення ІСПС, Одеського порту та операторів контейнерних терміналів, що працюють на його території, з метою зменшення кількості паперових документів та необхідності безпосереднього відвідування клієнтами порту облікових груп терміналів.
Новини продуктів