PPL UA

Подача заявок для оформлення приймальних актів ДП "КТО"

В рамках подальшої оптимізації бізнес-процесів і документообігу пов'язаних з оформленням вантажів і транспортних засобів, з метою прискорення оформлення вантажів в контейнерах і порожніх контейнерів, Одеська філія ДП «АМПУ» спільно з ДП «КТО» починаючи з 18.02.2020 року впроваджує наступний етап діджіталізаціі , який передбачає можливість одноразової і одночасної подачі документів в електронному вигляді для оформлення пропуску на в'їзд в Одеський морський порт і приймального акту ДП «КТО» для завезення контейнерів на термінал.

Таким чином, з моменту впровадження нового алгоритму оформлення перепусток в порт і приймального акту ДП «КТО» досить лише надавати необхідну інформацію з застосуванням однієї системи (ІСПС або веб-порталу ДП «КТО»), без втрати додаткового часу в очікуванні оформлення оператором документів в «ручному режимі» у відповідних облікових груп. Перехід на електронний систему оформлення дозволить скоротити час оформлення майже на 10 хв. на транспортний засіб.

Оформлення перепусток і прийомних актів можливо здійснювати з використанням ІСПС або веб-порталу ДП «КТО», за рахунок налагодженого автоматичного обміну інформацією між системами. С # nbsp; 18.02.2020 року штрих-коди # nbsp; електронних перепусток в порт також дублюватимуться прийомних актах ДП «КТО».

Для більш комфортної роботи, раніше адміністрацією Одеського морського порту була реалізована можливість передачі експедитором електронних перепусток у вигляді штрих-кодів безпосередньо водієві на мобільний пристрій (смартфон, планшет і ін.) Для заявок, оформлених через ІСПС.

Таким чином, на сьогоднішній час в експедиторських компаній є можливість самостійного оформлення пропуску і передачі її водієві на портативний пристрій без звернення до працівників облікового групи ОФ ДП АМПУ виключно в електронному вигляді, без використання паперових носіїв.

До кінця року, Адміністрація порту планує перехід до системи Тайм - слотірованія, і повного переходу на електронний документообіг в частині оформлення вантажів і транспортних засобів, які їх перевозять.

У разі виникнення додаткових питань використання режиму подачі заявки на в'їзд в порт і отримання електронної пропуску, просимо звертатися до сектору підтримки ІСПС (цілодобово) по тел: (048) 737-70-80; (050) 395-90-90, або за адресою: support@ppl33-35.com.
За інформацією Адміністрації Одеського порту
Новини продуктів