PPL UA

Онлайн семінар з впровадження електронної товаро-транспортної накладної

ТОВ “ППЛ 33-35” на платформі ПЛАСКЕ-Академія організувало онлайн дискусійну площадку з впровадження електронної товаро-транспортної накладної. У заході взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, ДП «Адміністрація морських портів України», Аcоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АСМАП), Асоціація «УКРЗОВНІШТРАНС», Одеської митниці Державної митної служби України, Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати, експедитори, перевізники та постачальники послуг в морських портах.

Метою заходу було представлення ініціативи МІУ учасникам портового співтовариства, ініціація громадського обговорення специфічних для обслуговування автотранспорту в морських портах питань, визначення ролі провайдера в е-ТТН та демонстрація можливостей ІСПС для безшовної інтеграції учасників портового співтовариства з центральною базою даних е-ТТН.

Проект е-ТТН реалізується Міністерством інфраструктури України згідно з Наказом Мінінфраструктури від 03.06.2019 р. № 413 та на виконання розпоряджень КМУ від 27.12.2019 № 1392-р(https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-pr-a1392r) та від 16.09.2020 №1122-р (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-pr-a1122r ). У відповідності до цих нормативних актів ТОВ “ППЛ 33-35” являється учасником експериментального проекту та успішно виконало всі фази тестування як провайдер е-ТТН.

У дискусії прийняло участь більш ніж 100 учасників. Це найбільш масштабний за аудиторією захід за час реалізації проекту.
У разі Вашої зацікавленості у участі в проекті на ранніх стадіях, надішліть Вашу інформацію на адресу support@ppl33-35.com

Загальні новини