PPL UA

Презентація нових можливостей ІСПС

Для надання учасникам портового співтовариства інформації про нові та наявні можливості ІСПС виконавчий директор ТОВ «ППЛ 33-35» Ройзіна Г. на платформі  PLASKE Academy провела ряд он-лайн заходів, під час яких учасники отримали можливість ознайомитися з наданою інформацією та задати питання.
Зокрема, під час вебінару «Нові можливості Інформаційної системи портового співтовариства» учасникам було представлено новий режим оформлення повідомлення на ввезення/вивезення небезпечного вантажу в Одеський порт, зміни в оформленні нарядів для легкових автомобілів, детальний опис розширення можливостей використання сповіщень, які наявні в ІСПС.
Повна запис вебінару доступна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=M2HHhNVG2ew

Під час вебінару «ІСПС: Можливості інтеграції інформаційних систем учасників» обговорювалися можливості інтеграції, архітектура взаємодії, варіанти реалізації, а також переваги і недоліки кожного варіанта. Крім того, були розглянуті приклади вже наявних інтеграцій для різних учасників портового співтовариства: порти, портові оператори, експедиторські організації, морські агенти, митна служба та інші.
Повна запис вебінару доступна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=WBzdj2P8tN8

Отримати детальну інформацію з усіх питань щодо ІСПС в режимі 24/7 можливо в технічній підтримці https://www.ppl33-35.com/support

Новини продуктів