PPL UA

ІСПС приділятиме особливу увагу виконанню вимог Міжнародної Морської Організації щодо обробки суден в портах

ІСПС приділятиме особливу увагу виконанню вимог Міжнародної Морської Організації щодо обробки суден в портах. Про це заявив директор департаменту організації роботи портів ДП «АМПУ» В’ячеслав Вороной під час форуму «Виклики у практиці організації контейнерних перевезень», який пройшов в Одесі 23 березня.
Також було відзначено результати впровадження системи оптимізації обробки вантажного автотранспорту в Одеському порту, що імплементовано Одеською філією ДП «АМПУ» спільно з ІСПС. Зокрема, начальник Адміністрації Одеського порту Максим Лапай зазначив:
Одеський порт одним із перших у портовій галузі України запровадив систему тайм-слотування для вантажного автотранспорту. Застосування «тайм-слота» вже довело свою ефективність. Запровадження цієї системи суттєво зменшило пікові навантаження та як результат — збільшилась кількість оброблених машин в порту.
ІСПС забезпечує ефективні механізми взаємодії інформаційних систем всіх сторін в порту з єдиною точкою входу та гармонізованими вимогами та гарантіями. Це, зокрема, спрощує долучення морських терміналів, що розташовані на території Одеської філії до інноваційних проектів, що впроваджуються.
Взаємодія у одеському порту в рамках запровадження ІСПС – це приклад співпраці, а запровадження «тайм-слоту» від початку не стосувалося роботи нашого терміналу, але наразі можна сказати що воно також дало свої результати – зазначив комерційний директор «Бруклін-Київ Порт» Віталій Бурдіян.

Більше:
-http://www.uspa.gov.ua/ru/press-tsentr/novosti/novosti-ampu/18535-predstavniki-dp-ampu-vzyali-uchast-u-forumi-vikliki-u-praktitsi-organizatsiji-kontejnernikh-perevezen
-https://ports.ua/pilotnyj-proekt-tajm-slotov-v-odesskom-portu-dokazal-effektivnost-ampu/
-https://cfts.org.ua/news/2021/03/24/ampu_ameu_i_portoviki_obsudili_voprosy_raboty_s_konteynernymi_gruzami_63959

Фото: Сергій Трусов
Загальні новини