PPL UA

Про автоматичний перевипуск кваліфікованих сертифікатів

Шановні користувачі ІСПС!
Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2022р. № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг» передбачено можливість автоматичного формування нових сертифікатів раніше засвідчених відкритих ключів для користувачів електронних довірчих послуг віддалено, без особистої присутності таких користувачів.
Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС буде здійснено автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.
Звертаємо Вашу увагу, що користувачі яким не потрібно автоматичне формування нових сертифікатів, можуть скасувати діючі сертифікати одним із способів, наведених за посиланням https://acskidd.gov.ua/blokuvannya.

Також звертаємо увагу, що права для роботи в ІСПС видаються на підставі сертифікату відкритого ключа
Після автоматичного формування нового сертифікату відкритого ключа особи, відповідальної в організації за надання прав іншим користувачам для роботи в ІСПС необхідно, як і раніше, звернутися до ТОВ «ППЛ 33-35» для укладення відповідної додаткової угоди до чинного договору між користувачем та Центром обробки даних ІСПС.
Загальні новини